| Anonimus_1246 a întrebat:

Baietii. ce credeti despre fete? Fetele. ce credeti despre baieti?big grin

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu de la un timp cred ca am reusit sa cunosc mai mult baietii si cred ca am inceput sa ii apreciez pe uniibig grin Sunt romantici, atenti, iubesc sincer...ehhoh go on love struck big grin

| Cryssy a răspuns:

Pai. ce sa cred despre baieti...sunt foarte putini care iubesc cu adevarat.care merita sa ii iubim cu adevarat...nu sunt toti la fel.nu trebuie sa generalizam niciodata...fiecare persoana e diferita...

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Baietiilor le place sa aiba cat mai multe,, achizitii", se plictisesc usor si se lauda cu siguranta dupa ce s-au despartit.
Baietii sunt diferiti decat fetele. Fara sa insemne ca modul de gandire e mai bun sau mai rau. Baietii niciodata nu vor putea simti asa cum simte o fata. BAIETII sau BARBATII SUNT COPII toata viata lor, si stii dc, pentru ca atunci la maturitate cand se vor casatorii(poate ) vor vrea ca cineva sa le gateasca, sa le spele si sa ii sprijine asa si cum face mama uni copil. Pot fi cateodata copilarosi, cand iubesc sunt foarte gelosi, violenti, isi respecta orgoliu...

| emima a răspuns:

Baietii... e greu saty faci parere despre ei trebuie analizati bine

| dada a răspuns:

Baietii Sunt Precum Pantofii! cei care iti plac, te costa... foarte putini merita pastrati mai mult de un sezon... daca nu ii iei potriviti, s-ar putea sa te bata... cei comozi nu te atrag, iar cei care te atrag nu vor sa intre... oricat le-ai vorbi, nu devin mai maleabili... unul singur nu e de ajuns decat pentru cenusarese... unii merita lasati la usa... lumea te judeca in functie de ei... alte fete te invidiaza pentru ai tai, iar tu invidiezi altele pentru ai lor...
cei sireti trebuie legati! toti trebuie calcati in picioare! laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing big grin

| VladRO a răspuns:

Pai pot sa iti spun ceva despre fete... fara ele nu am putea trai happy

| www a răspuns:

Nu cred nimic despre baieti si nici despre fete... imi fac parerea in functie de cum sunt oamenii nu de sexul lor. Oameni care catalogheaza o persoana dupa sexul ei mi se par foarte terminati.straight face

| Rrrretarded a răspuns:

Fetele....sunt fiinte umane...thinking

| robby_9284 a răspuns:

Acelasi raspuns ca a lui @dadag numa ca inlocuiesc "baietii" cu "fetele"laughing

| 61n4 a răspuns:

Vai de capul me.nici nu exista cuvinte sa-mi exriim parerea ...sunt mulkte de spus...depinde de fiecare persoana... dar .de regula .baietii se stie ca st curvari de nu se mai poate laughing)... n-au scapare laughing./...femeile...nu toate...big grin...laughing)in functie de fiecare.ramane la aprecierea ta acum. dar oricum...ai grij aca aaparentele insealatonguebig grin.sa fim realisti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi despre baieti:: cred ca baietii gen cocalarii nu-s in stare sa iubeasca o fata..sunt cu gandul numai la fete frumoase frumoase si nici nu tin la elecryingcryingcrying iar tipul baietilor care tin foarte mult la o fata,,,( unii lasa sa se vada asta altii nu))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... ce sa zic despre partea masculina sunt destui cu care te poti intelege dar sunt si destui care nu ai ce vorbii cu ei...
partea feminina...hmmm...unele sunt foarte interesante dar nu toate... unele au prea multa celebritate in cap de la varste fragede...si pana nu dau cu capul de tocul de sus al usii nu se trezesc...
cu ocazia asta un mic banc:
prietenia la femei:
sotul isi astepta sotia acasa de la serviciu seara si aceasta nu apare... a 2 a zi cand apare acasa sotul o intreaba unde a fost iar ea ii zice ca a fost la o prietena si a dormit acolo...sotul disperat suna la ce le mai bune 10 prietene ale sotiei dar nimeni nu stia nimic...
prietenia la barbati:
in alta zi seara sotia isi astepta sotul de la servici dar acesta nu mai apare... a2a zi cand aceste soseste acasa il intreaba unde a fost iar el ii raspunde k a dormit la un prieten... disperata suna la cai mai buni 10 prieteni ai barbatului...8 dintre acestia au confirmat ca a dormit la ei in timp ce 2 sustinea inca ca acesta mai este la ei...
E musai sa radeti da?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa dau un alt sfarsit raspunsului lui dadag nu cred ca,, toti trebuie calcati in picioare '' ci toti trebuie iubiti pentru ca chiar daca unii par nesimtiti sau nu stiu aiurea cu siguranta iubirea pe care le-o oferi ii va coplesi si se vor schimba TOTI TREBUIE IUBITI ( mentionez ca sunt fata )