| DeEeA_2049 a întrebat:

Baietii:Sa va vad...hee hee
Fete urate la fata si cu crop frumos sau frumoase la fata si cu corp urat?

3 răspunsuri:
| Smile_9049 a răspuns:

Degeaba, corpul sau fata se mai pot remedia, operatii sau ceva...dar de prostie nu scapi.Ma rog, adevarul e ca nici corpul nici fata nu conteaza atunci cand gasesti persoana potrivita.

| Soryn14 a răspuns:

Nici una

| SergiuM a răspuns:

Ce grea intrebare,nici una nici alata,sincer mai bine frumoase de tot., sau daca esti atras mai mult de corp decat de fata poti sa alegi una si cu corp frumos si fata urata da dupa aia trebuie sa ii faci operatie facialalaughing, deci mai bine nu te complici si iei una frumoasa si la fata si la corpwinking
cea mai buna varianta.