| 000b a întrebat:

Baietii,voi ce parere aveti de fetele din grupul vostru care beau alcool?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fiind fată, îmi displace să văd un om beat (fie fată, fie băiat). M-a dezgustat zilele trecute imaginea unei tinere băute care abia se mai putea ține pe picioare. Deci, dacă mie, ca fată, mi-a lăsat o impresie neplăcută, mă întreb ce "sentimente" ar fi avut un băiat ...privind-o big grin! Intr-adevăr, cum zicea cineva mai sus, e una să guști și alta să faci un viciu din asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma deranjeaza cu nimic, e sanatatea lor fiecare face ce vrea dar e urat cand vezi o fata wasted

| KarinaM a răspuns:

Hai frate acum sa fim seriosi, nu cred ca eexista fata in lumea asta care sa nu fii baut vreodata macar o gura de alcool. Sincer acum depinde si de cat bea, nu trebuie sa se exagereze