| 012345678 a întrebat:

Baietilor le plac fetele plinute?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu prea ma atrag cele trase prin inel.Prefer o femeie cu ceva carne pe ea. Daca ar fi sa fiu cu una slaba.Pai ori slabesc eu(in nici un caz nu voi face asta)Ori se ingrasa ea(sigur asta va fi solutia blushing ) Deci, nu imi plac tipele slabe.Ma fac sa ma gandesc la osele lor cum mar intepa grrr horor straight face cu 2 de 'r'

| doreal a răspuns:

Daca tu esti aia din poza de la profil, esti o papusa :*. De ce te tot chinui cu astfel de intrebari? Nu le vad rostul. Sunt fata dar un baiat se uita si la cap, nu doar la corp.

| hp8510p a răspuns:

Depinde si de caracter(cum a zis Simple)

| SimpleIsCool a răspuns:

Da,sunt baieti care prefera si fetele mai plinute, in schim e foarte imortant caracterul unui om.

| Charm a răspuns:

In general, baietilor le plac fetele slabute. Dar nu fix scanduri. Si da, le plac si cele plinute. Acum depinde de firea ficaruia, de preferinte. Pentru propria'mi cultura generala, cati ani ai? Am mai vazut intrebari de'ale tale si mna. In caz ca vrei sa slabesti, trebuie sa mananci sanatos si sa faci mult sport. :p

| PapadiaMeleu a răspuns:

Cunosc fete plinute care sunt chiar frumoase. Depinde de fiecare. happy