| Amaliamariaiulia a întrebat:

Bine ziua, am o fetita de 9 ani si cateodata ( cam de doua ori pe luna)i se pateaza chiloți cu sânge, nu mult. Am inteles ca este posibil sa ii vina menstruatia,ea este putin mai dezvoltată, adică are putin sani măriți si par pubian si sub brat. Intrebare sa merg la un endocrinolog?

2 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

In ziua de azi copiii se dezvolta destul de rapid, deci nu cred ca este o porblema, dar pentru linistea dvs va pot sfatui sa mergeti la un endocrinolog happy

| christall a răspuns:

Nici eu nu cred ca e problema, cred ca vorba de menstruatie, dar pentru linistea dvs. mergeti. Trebuie sa vorbiti cu ea si sa-i explicati ce se intampla.