| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

Buba, vreti sa-mi spuneti cum sa fac o pagina de facebook? plzz, FUNDA!

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

1. Dupa ce ai intrat in contul tau Facebook coboara in partea de jos a paginii.
2. Click pe link-ul "Despre"
3. In partea din stanga da click pe "Creează Pagină"
4. Alege varianta "Marcă sau produs"
5. Alege categoria "Pagină web" si introdu titlu dorit
6. Bifeaza casuta "I agree to Facebook Pages Terms". Click pe butonul "Incepe"
7. Pagina a fost creata
8. De aici setarile sunt la fel ca si la contul normal de Facebook

| KellyGreen a răspuns:

Hey ca sa nu iti dau foarte multe explicatetii pe care poate nu o sa le intelegi poti sa imi lasi id'ul tau si iti creez eu.