| Allee_4312 a întrebat:

Bun.deci.primul meu 4 de pana acum. Ceea ce ma ingrijoreaza e ca acum 4 la teza la mate si data trecuta 6. Atunci mama a plans si chiar nu mai stiu daca m`au pedepsit. De certat nu m`a certat, dar acum sunt. oarecum sigura. Problema e ca nu ma doare pe mine de nota. Ca nu poti sa treci prin scoala macar fara un 4, dar problema mea este cum va reactiona mama si tata. Dupa cum stiti trebuie semnate si aduse la scoala.deci.ce ma fac?
Nu doresc raspunsuri gen: da` tu ce`ai facut? de ce n`ai invatat? Ai stat toata ziua pe calculator." Nu pot spune ca sunt o fata de nota asta, am numai note bune. Si chiar mi-am invatat pentru teza. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ralluuuuu a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci si sa le spui cat mai repede pentru a nu afla de la altcineva si apoi sa se supere pe tine.happy
Du-te si spune`le ca ai luat 4 in tezaa poate ca te v-a certa putin dar e mai binne decat sa nu stie si sa afle de la altcineva...
Sunt sigura ca tezaa a fost foartee greaa
Succes`! kiss

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de parintii tai acum. Si eu am luat 4 in teza la mate,si m-am dus acasa si le-am spus mai pe ocolite, am inceput cu notele cele mai mici adica cea mai mica fiind 1, doar ca sa para 4 acesta mai mare. Si apoi au zis ca asta este, si ca pana la sfarsitul anului sa mai iau si eu cate un 8 macar. Dupa cum am zis depinde de parintii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow pentru 4 te ingrijorezi? nasol rau de tot cu doi de 5 se scoate acel 4 sincer nu ar trebui sa se ia de tine mama si tatal tau uite parintii mei ma lasa ca pe mine daca iau o nota proasta eu ma simt de la mine si mi-o indrept nu imi zic nimic si asa am numai note bune pentru ca stiu ca nu sunt presat la cap. Nu te mai ingrijora in viata mai si pierzi insa acum poti repara greseala foarte usor.

| Allee_4312 explică:

Ma scuzati:dar problema mea este cum vor reactiona mama si tata.

| Allee_4312 explică:

Vreau sa mai spun ca...am note de 9, 8. si acum am scazut complet cu aceasta teza :[ Mai astept cateva raspunsuri pentru a desemna castigatorul.