| onlymeme a întrebat:

Buna!
a dat cineva de pe aici examenul ala"ecdl"?
cum e?
din ce dam examen?
word, power point?
cam asa ceva am auzit...
si e greu?:-s

Răspuns Câştigător
| deea_3621 a răspuns:

Eu am dat si nu mi s-a parut greu deloc happy eu am dat si din word power point sa la ultima intrebare o sa folosesti si paint`ul.asa asa am dat anul trecut :* nu-ti fa griji ca e usorhappy

2 răspunsuri:
| onlymeme explică:

@xelakidas, daca nu stii despre ce e vorba, scuteste-ma de raspunsuri de kkathappy
dar mersi oricum ca m-ai facut sa radlaughing
dar totusi, alta data citeste intrebarile cu atentie... poate pana la urma raspunsurile tale or sa aiba legaturahappy
nu'ti pierde speranta totusi.

| AlexSadik a răspuns:

Pai la inceput, nu, dar pe parcurs simti o durere dar este placut, poti rezista, dar ai grija fiindca v a curge sange si trebuie sa verifici prezervativul