| EmotionalKoma a întrebat:

a fost in jurul orei 20:30-21:30 un film interesant pe PROcinema despre Second Life, cum se numea?big grin funda

Răspuns Câştigător
| madalina19e a răspuns:

CSI: New York - Criminalistii

(SUA-canadian serial politist, 2004 - 6.) 40'- la Pro Cinema

cu Sela Ward, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Hill Harper, Vanessa Ferlito, Eddie Cahill, Anna Belknap, A.J. Buckley, A.J. Buckley, Gary Sinise

2 răspunsuri:
| madalina19e a răspuns:

Uite linkul de la programul tv

http://tv.acasa.ro/program-tv-pro-cinema

| allyalexia a răspuns:

De la ora 20:00 a fost CSI: New York - Criminalistii iar de la 21:00 a fost United States of Tara pana la 22:00