| Beibiiii a întrebat:

A incercat cineva Tratamentul Brazilian(cu keratina) pentru indreptarea parului? Eu am parul ondulat si as vrea o schimbare, as vrea sa apelez la acest tratament. Daaar, functioneaza? Parul se mentine drept 3-4 luni cat promit ei? Se merita banutii?

Răspuns Câştigător
| ToriRph a răspuns:

Merită 10000%.
Părul se ține cel puțin 6 luni, depinde de cum vrei. Sunt de 6 luni, un an, doi, pare-mi-se.
Părul se menține drept atâta timp cât nu vrei să îl ondulezi, dacă vrei să îl ondulezi pentru o petrecere sau ceva, se ondulează, apoi după spălare se face iarăși drept. Eu am și e foarte bun.