| Iuliana_2535 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am facut un cont dar dupa a - 5 a intrebare nu ma mai lasa sa postez deloc intrebari sau raspunsuri straight face. Si la intrebarile pe care le puneam nu am primit raspunsuri. adica scria acolo in paranteza 5 raspunsuri dar nu apareau straight face De ce? happy

1 răspuns:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Pai daca acu tu nu vezi raspunsurile cum il vei vedea pe al meu rolling on the floor) si daca nu te mai lasa sa pui intrebari cum ai pus-o pasta rolling on the floor))) stiai ca se va intamla rolling on the floor)