| crazyduck a întrebat:

acum ceva timp am simtit ca ma indragostit pentru prima data, aveam fluturi in stomac si eram cea mai fericita cand ma aflam langa el, simteam ca totul era perfect vorbind cu el.peste 2 luni ne-am despartit, am reusit sa nu mai tin la el dar de atunci a trecut multa vreme si totusi nici un baiat nu m-a mai facut sa simt acei fluturi in stomac

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Inseamna ca nu a fost cel potrivit, stai calma si eu am avut o perioada cand nu ma mai simteam asa, dar a venit de la sine. Incearca sa ramai singura o perioada pentru ca atunci vei simti cu o intensitate mai mare o noua idila.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi sigura ca vor reveni, poate nu cu aceeasi intensitate si la fel de multi ca numar.Nu fi abatuta deoarece de obicei asa se intampla in viata. Este sarea si piperul care condimenteaza orice relatie bazata pe dragoste adevarata. Sufletul tau cu cel pereche deocamdata se cauta.Totul depinde de timp, distanta si mai ales de sansa.

| SkyPilot a răspuns:

Va mai dura pana cand vei gasi un alt baiat care sa iti placa la fel de mult. Fluturasii isi vor pierde din intensitate pe masura ce inaintezi in varsta, dar vei avea alt fel de sentimente, la fel de frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asea si? Care-i intrebarea, draga?

| doreal a răspuns:

Ok... si intrebarea care-i?

| almaz a răspuns:

Bla bla bla....si ce? care-i intrebarea ta?