| SunHee a întrebat:

Bună...Acum ceva timp,băiatul pe care îl plăceam deoarece îl vedeam doar din când-în-când la liceu, a spus că mă place.Am fost împreuna două săptămâni în care ne-am văzut doar de 3 ori. Apoi,la două zile după ultima ieșire a spus că un prieten de-al lui m-a văzut că mă îmbrățișam cu doi băieți la școală,i-am spus că nu e adevărat și că atâta timp cât eu și el aveam o relație nu am îmbrățișat pe nimeni,dar el nu a vrut să mă creada și imediat m-a "părăsit",i-am cerut și a doua șansă și scuze, dar nu a vrut și nu a mai zis nimic.Acum îmi este foarte dor de el și nu știu ce să fac,îl plac așa de mult,nu știu de ce m-a "lăsat" adică, eu chiar nu m-am dat la nimeni. El chiar nu a avut deloc încredere în mine și am fost pentru el doar o jucărie? sad

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Este gelos si asta inseamna ca totusi tine la tine, partea proasta este ca sta cam prost la capitolul incredere si in loc sa te creada pe tine...a crezut ce ea ce i s a zis