| Lara33 a întrebat:

acus as vrea sa ma tund : bretonul filat iar restul de par sa il tund gherutse :]
dar nu stiu cum sa fac bretonul pe frunte sau pe o parte:-? eu am fata putin ovala:] si va rog fara raspusuri gen du-te la stilist:| :* funda;* http://www.facebook.com/album.php?profile=1&id=100001328 851488 cam asa :-? am fata:* av rog spuneti-mi pareri cu breton pe frunte sau pe o parte si daca e alegerea buna gherutsele:*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ecaterina_1407 a răspuns:

Si eu am fost in situatia ta cu bretonul...eu am fata ovala iar atunci cand m-am dus la coafor i-am cerut coafezei sa imi taie din varfuri si sa imi faca breton filat pe o parte.insa ea mia recomandat sa mi-l facpe frunte.crede-ma rezultatele au fost uluitoare

| ecaterina_1407 a răspuns:

Buna...
si eu m-am aflat in aceeasi situatie ca si tine am si eu fata ovala ...de curand am mers la coafor sa imi dai din varfuri si sa imi fac un breton filat pe o parte insa coafeza mi-a sugerat ca as arata mult mai bine cu bretonul pe frunte ...rezultatele au fost uimitoare.parerea mea este ca ai putea incerca si tu bretonul pe toata fruntea.