| pitikka a întrebat:

Ajutați-ma va rog cu un răspuns sincer si cat se poate de serios. Am făcut dragoste cu prietenul meu cu o zi inainte de menstruație. Țin sa precizez ca am făcut-o pentru prima data, neprotejat la început(nu si-a dat drumul in mine)si dupa cu prezervativ. Sunt șanse sa rămân însărcinată?

1 răspuns:
| J3nnif3r a răspuns:

Sunt sanse (destul de mici) dar sunt. Daca nu ati folosit prezervativ trebuia sa iei "pastila de urgenta" ca sa fii mai linistita. Daca iti vine mentruatia in continuare (luna urmatoare) esti ok.