| sunt_fericita a întrebat:

ajutazima va rog! spuneti-mi cum as putea sa schimb parola de pe messenger?

Răspuns Câştigător
| bluesky a răspuns:

Simplu! Inainte sa te conectezi la yahoo messenger dai la forgot your password si acolo introduci datele tale si noua parola si gata!happyDaca nu mai sti datele despre tine...nu mai poti!sad

3 răspunsuri:
| sHock a răspuns:

Pai trebuie sa intri pe adreda ta de yahoo mail...
cauta account info sus pe acolo unde scrie"hi..."
scie parola acolo unde ti'o ceree... iar dupa dai acolo la change your password
si de acolo te descurci
te:*

| sHock a răspuns:

Adresa* big grin

| Rrrretarded a răspuns:

Inaintre sa intri pe messenger
ai acolo
sub parola si id..."forgot my password"... dai click acolo si urmezi toti pasii si iti schimbi parola...

mult noroc :*