| anonim_4396 a întrebat:

Buna all:* am photoscape si cand vreau sa pun si eu cateva obiecte pe poza de exemplu inima etc nu pot straight face adica, dau la obiecte, dau click pe IMAGINE si nu imi apar obiectele acelea.Imi apar pozele care le am eu pe desktop.Cum pot sa il fac sa imi apare acele obiectesad?

7 răspunsuri:
| alinutzacodruta a răspuns:

Deschide photoscape. intra la Batch editor si pune-ti o poza. apoi selecteaza obiecte (object)din dreapta(mai ai optiunile home si filter). alegi apoi `photo 1` si dai click pe patratelul ala cu 3 punctulete tongue si trebuie sa-ti apara o lista cu obiectele respective( cartoon, face, makeup...etc)

sper ca te-am putut ajuta
:*:*:*

| alinutzacodruta a răspuns:

Atunci incearca sa intri in Editor... ai si acolo obiectele tongue

| alinutzacodruta a răspuns:

Poate nu ai intrat unde trebuietongue

| Luuuv a răspuns:

Buna si eu am photoscape dar nu m-i s-a intamplat niciodata asa ceva :S

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asta e chestia...ca nu imi apar acele chestii cartoon, face etcstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi-a reusit...sau poate nu am dat eu corectstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda...cred ca il mai instalez odata si vedem pe urma... oricum mersi mlt de ajutor:*