| al3_9910 a întrebat:

Buna all...am si eu o nelamurire. vreau sa imi iau un telefon nou, insa nu stiu care este mai bun.samsung corby sau LG cookie? va rog sa ma ajutati si pe mine cu un sfat si sa imi spuneti daca se poate avantajele si dezavantajele fiecaruia. dau fundita la cel mai detaliat raspuns:X.multumesc mult:*(daca vreti, puteti sa imi spuneti si ce telefoane aveti si daca sunteti multumiti de ele-avantaje si dezavantaje)

2 răspunsuri:
| 3NGL3ZUL a răspuns:

Eu zic LG cookie fiindca am avut Samsung corby si daca de exemplu nu are net nu e bun de nimic ai incredere ia-ti LG cookie ca este mult mai bun ai incredere!

| R_5226 a răspuns:

Am Lg cookie. E mult mai bun decat Samsung corbywinking e mai rezistent.