| Didiy a întrebat:

Buna all am si eu o rugaminte...am un samsung s5230 si nu stiu cum sa fac sa mut mesajele din tel in calculator.am tot incercat dar nu stiu cum.si ink ceva, stie careva vreun site dupa care pot sa. i instalez iar softul, sau sa. l downloadez? va rog mt ajutati.ma. dau fundita :X >:" happy app scuze categ

Răspuns Câştigător
| ionuutzuu a răspuns:

Nu merge sa copiezi sau sa muti mesajele in calculator iar Samsung nu are programe cu care poti schimba softul. Eventual la service cu 20-30 lei te rezolva.