| anonim_4396 a întrebat:

Buna all:* hai ca nu am mai intrat de mult pe TPU laughing si mi s-a facut cam dor de voi:X? ce ati mai facut?batting eyelashes cum este la >scoala:?
Si acum sa vin si eu cu o intrebare: ce pot face sa cresc si eu in inaltime? Am 16 ani si 1.57. Mama are 1.65 iar tata 1.75 cam asa. Ce as putea face sa cresc si eu in inaltime? Mi-as dori daca se poate sa cresc si eu pana la 1.70sad dar cum. nu stiu thinking Ca de anul trecut nu am mai crescut niciun cmstraight face. Multumesc mult si pentru raspunsul folositor dau fundita:*

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bine ai revenit.
Practică mult sport (de preferat volleyball, înnot, basketball, etc).
Nu uita nici de gimnastică!
Baftă!

1 răspuns:
| ღBrunette a răspuns:

Hey, krissu! Daca vrei sa cresti in inaltime putin, poti practica volei, basket...
P.S. Cu timpul o sa apara si rezultatele. Sa nu iti faci o obsesie din asta. Kissulici! >; d