| anonim_4396 a întrebat:

Buna all :* va adresez o intrebare din partea unei prietene:"Buna ziua, am 15 ani si un prieten de un an si jumatate insa cred ca nu mai simt nimica pentru el.Cand ne intalnim si vrea sa ma sarute parca nu imi placestraight face nu stiu ce este cu mine ca pana acum imi placea, eu il disperam si etc insa acum parca mi s-a luat straight face. Ce as putea face in aceasta situatie?"

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai daca nu mai simti nimic, inseamna ca a interventi monotonia, adica acea fata s-a cam plictisit de prietenul ei happy. O sfatuiesc sa incerce sa gaseasca lucruri noi la el, adica sa incerce ceva nou cu el.

| Floreenofficial a răspuns:

Se pare ca atractia intre ei nu mai este asa de mare.
a intervenit haosul si plictiseala in aceasta relatii din cate vad si cred ca este vremea unei schimbari. thinking

| stresu a răspuns:

Nu stai cu un om un an si ceva decat nu stiu, pe principiul "sa am cu cine merge de manuta prin oras", care e total aiurea. Sa isi clarifice sentimentele si daca chiar nu vrea sa aiba de a face cu el, sa il lase in pace, in mod frumos nu: "hai pa, ca ma plictisesti", si gata.
Sansa irosita, dar macar sa nu isi piarda reciproc timpul, si macar acum la urma sa fie sincera cu el. Nu inteleg cum poate totusi sa nu iti mai placa cineva brusc si deodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa o intinzi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca o pauza var prinde bine sa va faceti ordine in ganduri si in sentimente.asa departe de el o sa vazi daca iti este dor de el sau tie mai bine fara el.asa o sa stii exact ce trebuie sa faci.