| iubi a întrebat:

Buna all! kiss Vreau si eu doua porecle pentru cele mai bune prietene ale mele. Pe una din prietene o cheama Nicoleta iar pe cealalta Ramona. Nu stiu cum sa le mai zic, nu imi place sa le strig pe nume. Vreau niste porecle/alinturi ceva... Pls dau fundita pentru cele mai bune sh mai frumoase. pupSs love struck kiss

Răspuns Câştigător
| zuzaa a răspuns:

Pooiii...pentru:

Nicoleta:Nico, Nikii, Nicoll, Leta, Nita, Niiccc

iar pentru:

Ramona:Ramo, Mona, Ramonutzaa, Ramoonnee, Raa

sper ca te-am ajutat...Succes!

pwwupzzz!:X:X

5 răspunsuri:
| oOoLadyMoOo a răspuns:

Nicoleta: Nikky, Niko etc.

Ramona: Rammy, Ramone etc.

happy

| pinkrulz1994 a răspuns:

Pai pentru nicoleta merge niko, nicole, nikelaughing... dar niko e cel mai fain:X
si la ramona:remmy, mona, ramo, ramoneshappy
cum vreihappy

| XMyzue_1273 a răspuns:

Nu trebuie sa fie legate de nume. Le poti zice "zuzu" sau "bubu" sau "lulu" sau cum iti vine:* De exemplu prietena mea cea mai buna imi zice chocapik:* succes

| Luanaaa a răspuns:

Niki Niko Let Letty Tya
Ram Rem Ony Ona MoNA Moni Mnx:X
Sper ca ti-am fost de ajutor:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicoleta:nico, letta, letty si pentru ramona:ramo, mona, ona,