| zuzu_6713 a întrebat:

Buna all! Ziceti-mi si mie niste melodii noi, manele...etc
Daca stiti si ceva mai vechi de suferinta
Pt prietenie adevarata
Si cateva statusuri triste, de dragoste pentru mess si hi5
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| FunkyLicious a răspuns:

MUZICA
Copilul de aur-De cate ori eu am vrut sa plec
Nicolae Guta si Claudia- Cine esit
Nicolae guta si fero- tu ma vei pierde
Nek Claudai & Demarko-Zile trec zicle vin
Nicolae guta- Fara tine as muri
Florin Peste si Laura-Dulce Amar
3 SuD Est-Alaturi de ingeri
Akcent-Love Stoned
Bullet-A fost odata
Claudia- Un milion de trandafiri
Denisa- as vrea sa plang
Dj project ft hiulia- Regrete
Adda-Prietenie fumata
Adda -Minti murdare
Nicolae guta si denisa- dragostea noastra

STATUS:
Uneori ai nevoie d un prieten sa iti spuna acele cuvinte magice " Nu plange! Capul sus sunt alaturi de tine! Dar nu exista acel prietenTe ridici singur si pleci!

cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima, de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea, de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.

A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe, Nu ma intereseaza ce crezi despre mine, Inainte sa spui ceva, UIta'te la tine
-______Am prieteni ft multi, care-mi sunt dusmani tacuti! Cine e destept sa-nvete, prietenii au multe fete!
-----ti'am indurat prea multe acum fa ce vrei hai, uitama si gta. fara lacrimi si regrete asta e soarta
* minte-ma ca ma iubesti, te voi minti ca îmi pasa! *
______Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta, Zambeste celor pe carere ai iubesti, sa simta dragostea ta, Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada, zambeste sa simta indiferenta ta
________Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia!
___Iubire inseman suferinta. si km toti fug de suferinta, putini stoiu sa iubesca.
___Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge, demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
•__Si daca nici acum nu o sa`mi spui buna, am prietene care ma suna sa`mi zica,, Fattta esti de 100 de ori mai buna! "; x
____Cel mai trist lucru în lume, este acela, ca uneori sufletul ti-l ia tocmai acela care nu are nevoie de el

Sper sa-ti placa! :*