| metallica98 a întrebat:

am 11 ani(fac 12 peste o luna) si am sub bust marimea 73 si pe bust marimea 80. Ce marime de sutien ar trebui sa port? P. S. port sutien marimea 65 A mai nou 70 B dar imi sunt cam micibig grin

Răspuns Câştigător
| blondik98 a răspuns:

Buna eu nu am problema asta dar te ajut pentru tine ar trebui un 72 74 cel mult 75 bafta

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| piciuk a răspuns:

Exista magazine unde te duci si le probezi inainte.mereu fac asta, iar tu, pentru ca esti in crestere, ar trebui sa faci la fel