| robertroby69 a întrebat:

Buna am 11 ani si sunt pasionat de Wresling si sunt un mare fan si vreau sa stiu daca e bine sa ma preocupe asa ceva plus ca ma joc cu priteni.Multumesc!

5 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

E bine sa te uiti la wwe, dar nu pracica acasa tot ce vezi acolo. Am patit-o si eu cand m-am jucat de-a wwe-ul acum un an laughing Si eu ma uit la wwe si sunt un mare fan, dar nu o sa mai practic manevre in viitorul apropiat.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Să zicem că e ok să te uiți, dar nu-i deloc ok să practici pentru că te va influența și mai mult în întâmplările viitoare. Te va influența negativ și nu este bine pentru viitorul tău. Ai grijă cu cum te comporți.
O zi plăcută!

| LaurNebunu a răspuns:

Uite cum e ma roby
Wrestling e un spectacol
Nu totul este real in el, e mai mult organizat
Si da ce are eu am 16 ani si ma mai uit e show si e un fel de serial nu un sport cum e karate sau altele

| LaurNebunu a răspuns:

O sa vrei la un moment dat sa fi precum boyka de exemplu laughing

| Vlad529 a răspuns:

Cred ca inainte sa-l practici ar trebui sa inveti sa-l scrii.