| geaniina a întrebat:

am 13 ani 1, 57 si 60 de kg?
credeti ca este mult?sad
Mama imi spune ca sunt grasa...
alti imi spun ca nu sunt grasa si ca arat bine
nu stiu ce sa credthinking

11 răspunsuri:
| perro12 a răspuns:

Depinde, daca ne poti arata o poza cu tine din profil sa ne putem face o idee. Daca vrei poti sa faci upload pe imageshack.us.
Dar nu cred ca esti grasa happy.

HF

| Alice_6278 a răspuns:

Hey. nu cred ca konteaza kite kg ai. si nu cred ca esthi grasa. crede ceea ce iti soptesthe inima. Si nu cere parerile altora ca uneorii raspunsurile pot fi negative si acest fapt poate sa te deranjeze. Esthi normala (dupa parerea mea) Ku timpul vei slabi vei vedea.(totul va fi bine) succes. sa ai o zi buna

| TraficDeMentosane a răspuns:

Lasa'mi id p privat happy iti spun eu [ serios oh go on ]
Bye wave :*

| resp3ct a răspuns:

Din ce am vazut in poze mama ta are dreptate.Esti obeza big grin.Mai putin cartofi prajiti si mai multa salata.

| SlowLikeSnow a răspuns:

Pai fii atenta eu am 1, 65 si 58 de kg am avut si 65 dar m-am pus serios pe slabit si la 65 era ca prea plinuta dar u ca esti mai scunda si ai 60 grasa nu esti doar plinuta cred ca ar fi bine sa ai vreo 50 de kgwinking 55 eventualwinking...SUCCES!

| yoana14 a răspuns:

Depinde si de constructia ta...

| alexandrucr a răspuns:

Arati bine happy la varsta asta nu trebuie sa fii fotomodel laughing

| Flory_2276 a răspuns:

Mie sincer nu mi se pare mult.Adica cel mai mult conteaza ca atunci cand te uiti in oglinda sa iti placa ce vezi.Nu conteaza ce spune mama ta, sau oricine altcineva.Cui nu ii place n-are decat sa nu se uite.Si eu sunt putin plinuta, am 50 de kg si am tot tinut cure de slabire, dar pana la urma am ajuns la concluzia ca daca cei din jurul meu ma plac asa cum sunt, si mai ales mie imi place cum arat, nu are rost sa ma chinui cu tot felul de chestii.Si asa te sfatuiesc si pe tine sa faci. Ce spun ceilalti e doar o parere, dar de multe ori altii vorbesc fara sa se vada mai intai pe ei... Pop si nu mai fi supy ca tot ce conteaza la un om e sufletul, mai putin aspectul :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cum esti proportionata

mai da jos vreo 5 ca sa fi perfecta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci si eu sunt in aceeasi situatie am 13 ani... 1, 65 si 62 de kg da` sincr nu-mi pasa ce zice lumea