| Razvy197 a întrebat:

Am 13 ani ...anul acesta in decembrie iau cartea de identitate(buletinul) si as dori sa ma inscriu de acum la Avon. Se poate sa ma inscriu al 13 ani si sa fiu baiat?

5 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Nu poti, nu este vorba c esti baiat dar trebuie sa ai peste 18 ani sau chiar 18big grin. deci inca nuh. poti de altfel sa te inscri cu acordul parintilor tai, pe numele lor astfel tu sa te ocupi de ceea ce implica avon dar totul sa fie in seama lor.

| andreutza05_1656 a răspuns:

Te poti inscrie pe numele la unul din parinti, iar cand faci 18 ani pe numele tau! eu te pot ajuta sa te inscri la AVON/Oriflame sau Refan! bafta astept un mesaj!

| alexa141 a răspuns:

Bunahappy
din pacate trebuie sa ai 18 ani si nu conteaza ca esti baiathappy
dar poti sa ii ceri mamei tale sa se inscrie
iar tu sa te ocupi
asa am facut si eu

| Ela_2196 a răspuns:

Da, e adevarat nu poti sa te inscri daca nu esti major. iti trebuie o copie de buletin a unei persoane majore si te ocupi tu de toata treaba asta. Eu te pot inscrie la mine in grupa; te voi ajuta cu cea mai mare placere. Uite id meu anela_avon. da-mi add si iti povestesc mai multe pe mess. happy

Răspuns utilizator avertizat