| anonim_4396 a întrebat:

BUna. Am 14 ani si am sanii un pic cam mari( sunt baiat ) si ma intrebam daca flotarile ma vor ajuta sa scap de aceasta probleme, dat fiind faptul ca am facut sport toata vara si am slabit cateva kg, sanii au ramas tot la fel de mari.

Răspuns Câştigător
| vicky7 a răspuns:

Http://www.doctoracasa.ro/sanii-la-b-rba-i.html.pe pagina asta vei gasi ce trebuie sa faci. sper ca te-am ajutat.:). Bafta.

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Asta din cauza ca manaci cu pofta si mult o data pe zi du-te la sala ca nu slabesti acasa iti garantez

| maria89nic a răspuns:

Pai incerca sa te duci la un doctor poate iti recomanda el ceva special...
Fundita?