| Loredana96 a întrebat:

am 14 ani.Si pe 14 aprilie trebuia sa imi vina menstruatia. Dar a intirziat deja 5 zile...Ma ingrijoreaza faptul asta pentru ca niciodata nu mi-a intirziat atit de mult.Intodeauna mi se incepea cu 2 zile mai devreme, sau mai tirziu.Acum nu stiu care e problema.
Nu am avut contact sexual cu nici un baiat, sa fim seriosi am doar 14 ani.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, stai linistita, uneori o sa mai intarzie pana se regleaza... daca nu iti vine pana la sfarsitul lunii mergi la medic.

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Buna stai linistita poate ai racit sau ceva uite eu am avut o prietena care tot la varsta ta a fost atunci dar nu i-a venit 3 luni si apoi iar i-a venit depinde de organism.

| Maya_deci_1993 a răspuns:

Nu-i nici o problema, nu iti face griji se mai intampla. pote sa iti intarzie si mai mult. din moment ce nu ai avut nici un act sexual nu ai de ce sa iti faci griji. :*:*: