| Stella17 a întrebat:

Buna am 14 ani, sunt dezvoltata foarte bine din punct de vedere fizic, insa problema este inaltimea, care e prea mica, as vrea sfaturi, exercitii care ma pot ajuta sa cresc. Funda!

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ai 14 ani mai ai timp sa cresti, dar sa iti accelerezi cresterea este imposibil!

Răspuns utilizator avertizat
| TimoTimo a răspuns:

Cum spune si RandyViper7, basket sau handball. Mai poti sta agatata de o bara timp de 5minute de 3 ori pe zi.
Eu am procedat asa si de la 1.67 am ajuns la 1.77 in 2-3 luni.