| Raul25269 a întrebat:

Am 15 ani, si acum un an eu cu 3 prieteni am avut,, relați sexuale" cu o fata de 14 ani, eu atunci aveam 14 ani, am facut 15 acum in Noiembrie,fata nu a fost obligată de noi ea a vrut,si nici virgina nu mai era, deci cand a vrut ea cu noi 3 nu mai era virgina,nu am bătut-o,nu am obligat-o sa facă ce vrem noi,ea a facut cu buna voința,si repet, eu aveam 14 ani, încă unu avea tot 14 ani, si încă unu 13 ani, si ea avea 14 ani, face 15 peste 2 sau 3 luni in 2018... daca se duce la poliție sa pună plângere,ce se poate întâmpla?! Ajutați-mă te rog, dau fundița!

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

De ce te temi, daca e cum zici, ca ea a vrut? La politie se va duce DOAR daca a fost obligata sa o faca, daca a facut-o fara voia ei, si asta ar intra la viol. Plus, datorita virstei, corupere de minori. Un lucru e sigur, nu va fi prea bine de voi...

| DianaFFTW a răspuns:

Nu se poate întâmpla nimic, eventual unul dintre voi să ajungă la spital.din diferite motive. Copii, fiți copii! Că de restul o să aveți timp o viață întreagă. atât de dezamăgitor.