| chi a întrebat:

Am 15 ani si peste o saptamana cred ca voi fii impreuna cu cineva. Oricum este prima data si mi cam frica. Mii frica sa nu fiu prea timida in preajma lui, sa nu ma incurc atunci cand vorbesc.Nici nu stiu cum sa ma comport la prima intalnire. Aaaa si nici nu stiu sa sarut.Va rog ajutati-ma! dati-mi un sfat! va rog!

3 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Nu mai fi stresata, te stresezi degeaba. va fi bine ai sa vezi, totu' va veni de la sine. Sarutul va veni tot de la sine vezi ce face el si fa si tu.

| julia_2451 a răspuns:

Fii tu insati.va fi mult mai ok si pentru tine si pentru el.si sarutul va veni si el.singur. nu trebuie s te gandesti cum sa faci.succes!

| madychan95 a răspuns:

Pai...eu stiu ca baietilor li se par absolut simpatice fetele balbaite, timide aiurite etc.