| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Am 15 ani și stiu ca par mica dar recent am iesit dintr-o relatie de un an. Adica acum 3-4 luni iar in timp ce eram cu el am aflat in timpul despărțirii ca a stat cu mai multe fete iar când eu am ales sa îl las pe el a venit după mine, a dat in mine, m-a amenințat. Pe lângă am problemele acasa, simt ca toată lumea inclusiv prietenii mei ma resping și nu sunt acceptata de absolut nimeni, părinții mei sunt despartiti, eu stau cu bunicii. As vrea sa merg la un psiholog sa fiu ascultata si sa primesc sfaturi dar nu stiu cum sa le spun părinților sa ma înțeleagă si sa ma ducă. Idei?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum te respinge toată lumea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-le bunicilor să te ducă ei la psiholog dacă te înțelegi bine cu ei.