| PerrieEdw a întrebat:

am 16 ani, iar mama mea a plecat in alta parte a tarii si tatal meu e in Spania, eu stau la bunicii mei si nu ma inteleg deloc cu ei, as vrea sa ma mut la o prietena dar imi e teama ca o sa ma ia politia, sau ca mama mea va avea probleme din aceasta cauza. Vreau niste sfaturi legate de mutare de la oameni care au trecut prin asta. Multumesc ^_^

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai stai, cuminte, inca doi ani.

| PerrieEdw explică:

Pe cine faci tu panarama?

| Dreamers a răspuns:

Mie nu mi s-a întâmplat asta încă dar cred că mai bine stai cu bunicii tăi... deoarece ei se vor supăra. poate. dar cum crezi tu.