| MidnightSun a întrebat:

Buna am 17 ani si as vrea sa ma tund, am parul saten spre blond, destul de subtire, oarecum rar, si lung, pana pe la jumatatea spatelui...as vrea sa ma tund pana la umeri sau un bob lung, dar mai vreau idei si sugestii, dar nu vreau suvite sau sa-mi schimb culoarea naturalabig grin mersi, funtitza pentru cea mai buna sugestie(cu ele mai multe variante interesante)

Răspuns Câştigător
| INeverStopLoving a răspuns:

Ti-ar sta foarte bine in scari sau tunsa normal drept, ca sa para parul mai des tongue

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as zice sa nu bte mai tunzi ca, cred ca iti sta bina asa