| falexandra a întrebat:

Buna am 18 ani si am facut sex neprotejat cu iubitul meu insa el s-a retras la timp nu e prima data cand facem asta dar de fiecare data dupa ce se termina totul la 24 de ore mi se face rau si ma doare tare capul este posibil sa raman insarcinata? sunt inainte de menstruatie cu o saptamana multumesc

1 răspuns:
| Ancutsa a răspuns:

Buna!

Din moment ce ati facut neprotejat, tot ce-i posibil! Dar totusi de ce nu ati facut protejat?
Daca o sa ai greturi si tot rau te simti, cumpara de la farmacie un test de sarcina ( costa in jur de 10 lei ). Acum vezi daca o sa-ti vina menstruatia.
Ai grija de tine pe data viitoare! :*