| adinani a întrebat:

Am 18 ani si pana acum nu am avut niciun prieten. De curand, "mi-a cazut cu tronc" un tip care e cu 5 ani mai mare ca mine, imi place foarte mult de el si nu stiu ce sa fac sa ma apropii de el mai mult astfel incat sa ajungem sa avem o relatie. El nu da semne nici ca ar vrea dar nici ca nu. Vorbim din cand in cand pe mess iar uneori ma face sa cred ca ma place. Voi ce ma sfatuiti sa fac?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa-i zici daca ar vrea sa fie cu tine pentru ca tu il placi dar poate are prietena, asigurate inainte sa-l intrebi daca vrea sa fie cu tine.

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
eu zic ca daca iti place de el apropie`te de el vb mai mult cu el.si poate iese cevahappy

| mona a răspuns:

Deocamdata afla daca te place si e suficient sa deveniti prieteni, apoi daca prietenia asta se transforma intr o relatie pe parcurs vei vedea