| Victoras19207 a întrebat:

Buna am 19 ani prieteni mei toti ai crescut dintr-o data is mai inalti eu nu mai cresc exista cv vitamine sau ceva oentru crestere in inaltime

2 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Si tu vei crește, dar ai alt ritm. Nu ar trebui să grăbești creșterea pentru ca apoi vei avea probleme de sănătate. Pretuieste-te pentru ceea ce esti. Persoana lăuntrică e mai importantă decât înălțimea, iar cei din jur isi fac prieteni în funcție de cum esti, nu cum arăți. Prietenii adevărați pentru acest lucru te apreciază. Ai răbdare, la momentul potrivit vei fii mai înalt. Nu uita ca un prieten adevărat iubește oricând și în nenorocire ajunge ca un frate.

| raluca46 a răspuns:

Bună. Cel mai bine ar fi să faci niște exerciții pentru creșterea în înălțime.
Sper că te-am ajutat.