| IubesteEa a întrebat:

Buna am 8 intrebari 1.cum se comporta un baiat timid cu fata pe care o place, dar cu cele pe care nu le place? 2.de ce se spune ca ochii sunt oglinda sufletului cum vezi in ochii persoanei iubite ce simte aceasta pentru tine? asa eu am 15 si el 17 si il iubesc mult.e cam complicata povestea noastra,desi el mi-a zis ca nu ma mai place, duminica de ziua mea(stia ca e ziua mea a iesit), asa se uita la mine, mi-a facut cu mana l-am ignorat apoi cand am venit cu o fata el mi-a zis buna si mi-a zambit, apoi a zis ceva dar nu am fost atenta si iarasi mi-a zambit.M-am pus pe banca cu fetele si el tot se uita la mine incontinuu se uita zambea etc si i-a zis prietena mea sa ma pupe pe obraz 3.de ce? 4. ce credeti?(e mai timid din fire).A2a zi cand plecam acasa m-am dus sa vorbesc cu un baiat si el se uita la mine cand vorbeam cu ala 5.de ce? dupa a venit mai aproape am vorbit cu el si m-am uitat in ochii lui ii avea largi deschisi 6. ce insemna? apoi m-a intrebat daca plec si am zis ca da 7. de ce? si pe mess am facut noi o poveste a noastra de la melodia lui inna tu si eu...numai ca el mi-a spus asa :ca asa se va termina povestea noastra, apoi a zis numai am cuvinte doar te iubesc si punct iar cand l-am intrebat a negat 8. ce a vrut sa spuna? va rog raspunsuri serioase am mare nevoie de ajutor! dau funda la cel\cea care a raspuns la intrebari pe rand 1, 2.si cel mai bun raspuns! el nu a avut iubita deloc.si el bag pe o fata inseama dar nu e nimic intre ei.nu stiu pe mine ma ignora dar cand e afara se uita dupa mine cand ii fac cu mana imi zambeste etc.si se uita dupa mine!

1 răspuns:
| NightShadows a răspuns:

1.Cu fata pe care o place e foarte timid, nu stie ce sa zica cand ea ii vorbeste, se pierde, se uita dupa ea pe ascuns iar cu celelalte probabil e mai deschis
2.Asta nu prea cred ca e adevarata, stiu doar ca daca o persoana evita contactul vizual direct cu tine inseamna ori ca ii e rusine ori iti ascunde ceva ce nu vrea sa afli, iti poti da seama daca persoana iubita se uita in ochii tai si are o expresie fericita probabil ca si ea/el te iubeste
3.Probabil sa vada daca o face laughing
4. Timid nu e, daca era timid nu iti zicea ca nu te mai iubeste de ziua ta
5.100% era gelos, credea ca nu dai 2 bani pe el si asta il deranja
6.probabil nu ii venea sa creada ca nu te-a ranittongue
7. nu inteleglaughing
8. Probabil te vrea inapoitongue dar nu vrea sa isi ceara scuze sau cv de genu
Daca esti prima lui iubita oricum cred ca nu o sa renunte asa usor la tine, cel mai mult vrea sa te puna pe jar, sa vada daca se poate juca cu tine, sa te faca jucaria lui
Sper ca ti-am fost de ajutor, raspunsurile mele nu sunt batute in cuietongue dar eu asta credtongue Sper ca am fos de folostongue