| ingerash_6577 a întrebat:

am aproape 13 ani si au inceput sa imi creasca sani de la 9 ani. De la un timp am inceput sa port bustiera, deoarece sora mea mai mare zice ca nu e bine sa pot sutien ca nu mai imi cresc asa bine. Am inceput sa port bustiera din ce in ce mai mult si de la un timp mi se pare ca nu mai cresc. Soramea zice ca mi se pare. Voi ce ziceti... Si in plus ce as putea face sa imi creasca sani mai repede

Răspuns Câştigător
| Debb a răspuns:

Pana la 16-17 ani sanii tot cresc. Poti purta si sutien pentru ca iti modeleaza sanii. Chiar este mai recomandat sutienul decat b ustiera. Are grija de sani mult mai bine. :*

1 răspuns:
| speranata a răspuns:

Nu poti stai linistita poarta bustiera ti se pare poti sa porti si sutien e una cu bustiera '