| Luci_6727 a întrebat:

Am auzit ca daca te apuci de exercitii fizice(gen cele facute la sala) prea devreme te opresti din crestere. Stiti daca e adevarat sau nu?
Si daca este adevarat, care ar fi varsta optima pentru inceperea exercitiilor.

Răspuns Câştigător
| TheLastHuman a răspuns:

Nu...poti sa te apuci de mic. singura chestie e sa-ti cunosti limitele si sa stii cat sa fortezi ca de nu te distrugi.

1 răspuns:
| andra1998_1784 a răspuns:

Nu esteadevarat eu eram mica la inaltime si de cant unblu la sala m-am mai inalatat