| hjrih a întrebat:

Buna am auzit ca peste 4 zile va veni Next Top Model in Cluj-Napoca si as vrea sa merg la preselectie si am 13 ani sunt destul de inalta sunt slabuta si asa mai departe si nu stiu ma puteti ajuta ar avea rost sa merg daca am 13 ani va rog ajutati-ma help astet raspunsuri:*

4 răspunsuri:
| libertat a răspuns:

Nu poti esti prea mica trebuie sa ai peste 14 ani si peste 1, 72mai multe informatii aceseaza http://nexttopmodel.a1.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca are rost! Bineinteles, asta daca iti doresti sa fii model. Gandeste-te ca sezonul trecut a castigat o fata de 14 ani, iar in primul sezon Emma care avea numai 16 ani. Nu cred ca va fi varsta un inconvenient. Mult succes!

| anameoow a răspuns:

Daca a castigat tipa aia de 14 ani tu de ce sa nu te duci? Tine cont totusi si de faptul ca daca esti prea slaba..adica nu ai formele necesare nu o sa te primeasca.

| AlexandraaaaaaaAlle a răspuns:

Castigatoare din sezonul trecut avea 14 ani, deci daca ai aproape 14 ani, eu zic ca ar fi ok sa mergi. Incercarea moarte n-are! Succes.