| Deea a întrebat:

Am avut 39 de funda saptamana trecuta si acum cateva zile mi-au disparut si nu mai aveam decat 36. Si acum am mai castigat 3 si am din nou 39 dar vroiam sa va intreb dc mi-au disparut cateva din ele... mersi :*

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Dacă un user îşi şterge contul şi întrebările ( sau numai întrebarea respectivă ), dispare şi fundiţa de la tine dacă ai avut vreuna primită de la întrebările acelui user.

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sigur ai avut 39. nu cred ca poate cineva lua acele fundite pentru ca de fapt sunt voturile celor care iti considera rasp cel mai bun si cum nu pot vota in locul tau [ sau asa cred ] intreaba administratora [dai mesaj privat ] ok o zi bine

| Keshaaa a răspuns:

Probabil ca au sters intrebarilehappy