| Sanusperiniciodatalamaibine a întrebat:

Am avut (si inca am ) o acnee destul de agresiva. Am incercat tot felul de medici dermatologici si tot felul de produse "minune". De 5 luni,o farmacista ma ajuta cu un tratament care da rezultate. Mi-a recomandat niste pastile Acneon,un gel de curatare,o lotiune tonica,o crema hidratanta,un gel pentru petele ramane si o masca pentru puncte negre.
Am renuntat la pastile,cosuri nu prea mai am, insa imi apar foarte multe puncte negre care imi sar in ochi ori de cate ori ma uit in oglinda si le storc(stiu ca nu e tocmai ok). Cum as putea scapa de ele?

2 răspunsuri:
| foreveryoung10 a răspuns:

Pai...daca esti in perioada adolescentei...este perfect normal happy Si eu sunt adolescenta si am incercat multe creme dar, mai mult imi strica fata! happy Mai bine lasa sa treaca de la sine

| AnaMariaAlexandrq a răspuns:

Cere tot sfatul unui specialist.Este mai bine asa.