| dydy1992 a întrebat:

am cateva intrebari pentru metin2batting eyelashes
Este adevarat ca daca esti samanca cresti mai greu? puppy dog eyes
dati-mi un nume pentru. metin2, ceva cu Larii, gen artistic, orice happy
Fundaa!; x

3 răspunsuri:
| Daysee a răspuns:

Buna Larii,
Nu nu e deloc adevarat ca daca esti samanca cresti greu. Eu sunt samanca pe united si in mai putin de 30 de min am facut lvl 61.Si pe dinamik am lvl 70, tot samanca happy. Dar acum depinde si cum joci metin. xDD
Si sugestii de nume: BestBuff, L0ove,xLaRrixD,PreaFinda,VadCulori,Buff,LetMeSee.
Sper ca te-am ajutat! big hug
Pa, pa. kiss

| xcostelx a răspuns:

Dacă esti samancă cresti foarte usor

| Tyby148 a răspuns:

Buna! Nu, nu este adevarat ei spun asta pentru ca samanul(a) creste greu deoarece el nu are STR si daca ii pui pe itm pana la 60-70 nu se simte... si cu numele : LarySsSaAa