| MissChocolatte a întrebat:

Am cunoscut in tip pe metin2 si am fost cu el 3 luni, in toate aceeste luni ne certam si ne impacam, el vormea urat adesea, ma jignea iar apoi imi spunea ca ma iubeste si ca grasit si asa ne impacam. Acum cateva zile ne-am certat din nou deoarece el ma vorbea pe la spate si incepuse sa ma judece doar dupa numele meu, incepuse sa ma injure si sa imi vorbeasca urat pana cand nu am mai suportat si am inceput sa ne certam si sa ii vb si eu urat. A incercat pe la sfarsit sa se impace cu mine iar eu crezandu-l ca vorbesete serios am zis "bine", iar apoi mi-a zis ca din nou si-a batut joc de mine... Dar nu ma lasa in pace intra pe toate id-urile si ma intreba de vorba. Nu pot sa imi dau seama ce vrea de la mine. Oare ma place sau doar vrea sa ma enerveze? Va astept raspunsurile:*

Răspuns Câştigător
| aNdA_4290 a răspuns:

La unele persoane cand stau ceva timp cu partenera de viata le intra in sange obisnuinta si devine o obsesie, te cauta te streseaza fiindca el nu poate accepta sa fie singurstraight face vrea sa fie cu persona cu care a foststraight face e ceva greu de explicat

5 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Asta e ceea ce se numeste ''dragoste cu nabadai''smug
impresionantbatting eyelashes

| ionika17 a răspuns:

Isi bate joc de tine! Lasa-l naiba in pacewinking

| April27 a răspuns:

Pai daca un baiat te injura si te jigneste in continu isi bate joc de tine! despartete de el e un idiot

| OFM a răspuns:

Frate voi nu va cunoasteti nu stiti nimic unul despre altu deci nu e o relatie e asa ca sa aveti un partener la metin rolling on the floor

| sexdrive_1473 a răspuns:

Sincer eu am cont de 90 si ceva ma cheama sexdrive is pe virgo daca ai facut nunta cu el atunci inseamna ca te iubeste pe metin daca nu ai facut nunta inseamna ca isi bate joc de tine mult si bine gasesteti pe altul si el sa fie acolo chiar cand i spui ca il iubesti asa se va oftica multa bafta. semnat. SexDrive