| cflori a întrebat:

Buna!
Am dat ieri BAC-ul la romana si sunt ingrijorata pentru subiectul 3. Din lipsa de timp pentru ca am scris mult la subiectul 2 si pentru ca am pierdut vremea cu transcrisul de pe ciorna am apucat sa scriu la Luceafar doar o pagina si cateva randuri.In cerinta se preciza ca trebuie sa scriem 2-3 pagini si mi-e teama sa nu mie se ia in considerare deloc. Aveti cumva idee daca totusi se puncteaza ceea ce am scris desi nu e suficient ca si cantitate? Multumesc.

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Pai mai bine scris putin si bun decat mult si prost. daca profesorii care iti corecteaza "lucrarea" sunt impresionati de ce ai scris si le place pot sa iti dea cateva puncte in plus. succes

| catalin231998 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa iti dea daca ai facut bine