| Andreeaionla57 a întrebat:

Bună! Am dat o comanda pe shein dar am facut o greseala numarul de la livrare este gresit iar cel de la facturare este corect, ma poate suna curierul pe numarul de facturare? Sau ce sa fac…

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Curierul nu are acces la factura care se pune de obicei in pachet, ci la adresa pe care tu ai declarat-o la Shein, cand ti-ai facut contul.
Probabil ca te vor cauta acasa si daca nu este nimeni, iti vor lasa aviz in poarta, cu un numar de telefon, sa-i suni tu pe ei.

| Hyperion7 a răspuns:

Da.
Atât timp cât e pus bine

| Furnicuta000 a răspuns:

Si chiar daca nu are nr tau are adresa si el e obligat sa incerce livrarea la adresa deci o sa claxoneze sau ceva (asta daca stai la casa). Daca stai la bloc e posibil sa ii fie lene sa urce. Si daca e curier profesionist si a mai livrat la tine, o sa caute nr tau si o sa-l gaseasca.