| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat photoshop si am bagat un cod si mi l-a acceptat. L-am instalat si apoi nu mi-a aparut pe desktop. straight face [ mi-am facut si cont ca trebuia ] Unde este ca nu il gasesc nici acolo de unde l-am downloadat la downloads in pc. Trebuie un restart la pc, ceva? happy Dau fundiTzZza;*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eh, apar mai multe dar nu apare cum ar trebui. Adica photoshop cs5...

| Cezara_1931 a răspuns:

Intra in my computer si dai search la "All files and folders"-> scrie Photoshop la "All or part of the file name" si dai search, asteapta sa apara ceva, daca apare, dai dublu click pe el sau il tragi pe desktop ca sa se salvezehappy