| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună ..am doi dinți strâmbi în față și sunt foarte urati nici nu pot zâmbi.Aș vrea să vă întreb cat costă un aparat dentar doar în partea de sus? …

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Asta depinde de care dinti, cat de strambi, ce fel de aparat, de ce preturi are dentistul si cu cine lucreaza. Cel mai ok e sa cauti un denstist de incredere din zona ta si sa mergi la un control, si dupa iti zice ce se poate face si cat costa.

| Miruna333 a răspuns:

Preturile difera, insa e posibil sa iti ceara ambele arcade, e dupa ortodont. Cauta preturile in orasul tau, si mergi la un consult

| norisorulpufos a răspuns:

La Pitesti 14 milioane